Battlefield - Vietnam

Nově vykreslené objekty a realistické zvukové efekty.    Nabijte svojí M-16ku, navlékněte ochranou vestu! Už je čas ponořit se do džungle v Battlefield Vietnam. Herní série Battlefield nastoupila novou éru s více zbraněmi a s realističtějšími bitvami.

    Vaše jednotka je přesunuta do Vietnamu a vy tak zažijete boj v džungli, na Ho Chi Minhově Stezce a ulicích města Hue.

    Vietnamská válka přinesla nové ničivé zbraně, které se nyní dostanou do rukou i vám, navíc budete moci řídit autentická válečná americká a vietnamská bojová vozidla.

    Největším přínosem pro američany byli ve Vietnamu vrtulníky a letadla. Stejnou službu vykonají i pro vás helikoptéry UH-1 Huye, CH-47 Chinook a stíhačky Phantom P4. Na zemi pak tanky M551.

Vyjímečná válečná hra Battlefield - Vietnam má mnoho různorodých scénářů: povedete skupinu helikoptér Huey při útoku na nepřátelské hnízdo. Zavoláte leteckou podporu a nebo budete sami pilotovat letadlo při shazování napalmu. V další scéně vyzvednete tank za nepřátelskou línií. Budete kormidlovat loď po řece v džungli. A samozřejmě také zažijete spoustu soubojů tváří v tvář.
pro více informací pokračujte tady...  • Posádka vozidla může nyní plně využít všechny zbraně na vozidle a střílet za jízdy nebo letu.
  • Přeprava tanků a lodí vzduchem ("vzdušný most") dává hře nové strategické možnosti.
  • Vojáky si můžete vybírat nejen podle profesí (pěšák, medik, průzkumník, granátometčík, inženýr), ale také si můžete vybrat z několika podob vojáka.  • cedecka.unas.cz