Hledá se Nemo

Pěkná hra pro děti - dabovaná česká verze PC hry
(pro popis PlayStation 2 verze klikněte zde - PS2 verze)

    V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Když je Nemo nečekaně unesen daleko od domova a skončí v akváriu, ocitne se Marlin nečekaně v roli hrdiny na cestě k záchraně svého syna.

    Během hledání se k Marlinovi připojí samaritánka Dory – ryba s nejhorší krátkodobou pamětí a největším srdcem v celém oceánu. Její nehynoucí optimismus neustále žene Marlina kupředu a dodává mu odhodlání riskovat a překonávat jeho obavy. Díky tomu Marlin také postupně začne věřit, že se nakonec přece jen podaří všechny problémy zdárně vyřešit.

    Proveďte Nema a Marlina jejich velkým podmořským dobrodružstvím. Na své ceste přes tuny vzrušujících úrovní a miniher střetněte všechny skvělé postavičky z nejnovějšího filmu v produkci Walta Disneye od studia Pixar. Pátrání po Nemovi začalo a je na tobě abys ho našel. Potop se!

KOMPLETNÍ ČESKÁ VERZE ZDE
Na českém dabingu hry se podíleli: Ivan Trojan, Barbora Munzarová, Jiří Macháček, Marek Páleníček, Martin Štěpánek, Karel Heřmánek a další.

  • Víc jak 15 úrovní překypujících akcí a dobrodružství, se spoustou skrytých miniher v každé úrovni....
  • Hrajte za jednu ze tří hlavních postav z filmu: Nemo, Marlin nebo Dory.
  • Komunikujte s ostatními skvělými postavičkami z filmu.
  • Čeká vás nádherná grafika podmořského světa s realistickým 3D prostředím.
  • Ve hře Hledá se Nemose nacházejí filmové sekvence, které zachytávají vtipy a veselou náladu z filmu.  • Minimální konfigurace:
    Pentium. II 266Mhz, 64MB RAM (128MB for Windows® XP), 8MB video card, 160MB free Hard Drive Space, 8x CD-ROM, 16-bit Sound Blaster    cedecka.unas.cz